44
Cart
Cart

Диван у спальню: плюси та мінуси

Майже усім, хто стикається з необхідністю раціонально організувати простір в спальні, доводиться вирішувати, що вважати за краще – ліжко чи диван. Багато що залежить від розмірів приміщення, особливостей його експлуатації та обраної концепції інтер’єру. Щоб прийняти правильне рішення, Вам слід порадитись зі спеціалістами компанії «44Studio» та ознайомтесь з перевагами та недоліками встановлення дивану у спальні.

Способи використання дивану у спальні

Диван – це не тільки зручний предмет меблів для вітальні або робочого кабінету. Таке рішення може стати ідеальним для спальні. Диван може використовуватись в якості основного спального місця, при чому досить зручного.

Але диван у спальні може бути використаний в якості додаткового м’якого місця для сидіння біля туалетного столику, наприклад. Слід зазначити, що у разі використання додаткового місця для сидіння, то варто розглядати максимально компактні габарити.

У чому полягають переваги?

Диван найчастіше обирають, коли немає можливості повноцінно облаштувати окрему спальню. Наприклад, у квартирі-студії, бо одне приміщення служить і вітальнею, і кухнею, і зоною відпочинку.

Перш ніж остаточно впевнитись купити диван чи ні, зважте на переваги, які полягають у наступному:

Щодо недоліків

Конкретних мінусів у правильно обраного та якісного дивана не назве навіть прискіпливий користувач. Але серед незручностей можна відмітити два моменти:

  1. Дуже часто треба буде розкладати та складати диван;
  2. Оббивка має опуклі форми з певним рельєфом, що може відчуватись тілом під час відпочинку.

Із вказаними мінусами можна досить просто впоратись. Скоригувати якість ложа дивана можна за рахунок тонкого матрацу або просто покривала. Стосовно частого виконання алгоритму розкладання та складання, то тут справа складніше. Багато чого залежить від правильного вибору самої конструкції дивану, а саме – уважно оцініть надійність механізму.

Дізнавайтесь першими про наші новинки та акції!