44
Cart
Cart

Ідеальне спальне місце – диван або ліжко, як вибрати?

Для того, щоб зрозуміти, що краще поставити в спальній кімнаті – диван або ліжко, важливо ознайомитися з технічними особливостями кожного виробу. Спальні меблі повинна забезпечити комфортний і здоровий відпочинок. При виборі предмета необхідно враховувати місце, де він буде встановлений. Для простору спальню підійде комфортабельне ліжко. При організації спального місця у вітальні кімнаті, краще звернути увагу на диван. Не менш важливим фактором буде ціна, залежить від виробника, габаритів, матеріалів. Тому найбільш актуальним варіантом вважається диван, що виділяється функціональністю і доступною ціною.

Що краще для сну: диван чи ліжко?

Визначитися з правильним вибором – важко. Це пов’язано з тим, що вся сучасні меблі– досить практична, стильна і комфортна. Фахівці вважають, що найкращим варіантом для здорового відпочинку буде широке ліжко, яка характеризується помірною жорсткістю і рівною поверхнею. Для підвищення комфорту можна використовувати ортопедичний матрац. Але виділяють кілька причин, за якими установка ліжка не є рентабельною:

При такому розкладі диван стане хорошою альтернативою. Кращі меблі для сну виробляється з міцних і надійних матеріалів за сучасними технологіями, що сприяє експлуатації дивана без особливої ​​шкоди здоров’ю. Розкладний механізм дозволяє всього за кілька хвилин перетворити звичайний диван в комфортабельне, широке спальне ложе.

Переваги та недоліки меблів

Кожна варіація має свої недоліки і позитивні сторони, які впливають на вибір покупця. Диван здатний вписатися в будь-який інтер’єр за рахунок свого механізму розкладання. До його недоліків відноситься не ідеально рівна поверхня і необхідність в щоденній збірці / розбиранні конструкції.

Ліжко ж гарантує ефектний відпочинок за рахунок великого розміру місця для сну і використання ортопедичного матраца. Але вона займає багато місця.

    Дізнавайтесь першими про наші новинки та акції!