44
Cart
Cart

Як правильно вибрати розкладний стіл?

Стіл – це обов’язковий та важливий елемент меблювання будь-якого дому чи квартири без якого складно уявити сімейний обід, святкову вечерю чи виконання різноманітних домашніх справ. 

В умовах обмеженої кількості вільного простору актуальним та практичним стає вибір столів-трансформерів. Такі розкладні вироби дозволяють значно економити місце в кімнатах в складеному вигляді та вміщувати всіх членів родини та гостей за святковим столом. 

Для того щоб такі меблі прослужили довгий час та були зручні, безпечні у використанні важливо правильно їх обрати.

За якими критеріями обирати розкладний стіл 

Важливими факторами, які дозволять зорієнтуватись в асортименті товарів такої категорії та зробити правильний вибір столу стануть наступні моменти. 

Форма столу 

За такими характеристиками розрізняють – овальні, круглі, квадратні, прямокутні та вироби зі складними формами та додатковими полицями, шухлядами та іншими деталями. 

Обирати конкретний тип столу важливо з урахуванням розміру кімнати, дизайнерських особливостей інтер’єру та особистих вподобань.

Розміри 

Наш інтернет магазин пропонує кожному клієнту великий вибір такої категорії меблів за такими критеріями, що дозволяє обирати столи з урахуванням розміру кімнати, кількості осіб, які бажано одночасно розміщувати за трапезою та іншими вподобаннями покупців. 

Матеріали з яких виготовляються меблі 

Для таких цілей можуть залучатися найрізноманітніші матеріали – дерево, метал, пластик, скло та багато варіантів їхнього поєднання та комбінацій. 

Тип механізму трансформації 

Такі критерії будуть вказувати на кількість часу і зусиль, які необхідні для зміни розміру та положення столу. За такими параметрами розрізняють такі столи:

Якщо у Вас є труднощі з вибором конкретної моделі столу – телефонуйте нам за вказаними номерами телефонів або пишіть нам через форму нашого сайту. Працівники магазину уважно вислухають всі Ваші побажання та допоможуть підібрати найкращі моделі столів та інших меблів для затишку та зручності дому. 

Ми з радістю обставимо будинок сучасними, довговічними та гарними меблями! 

Дізнавайтесь першими про наші новинки та акції!