44
Cart
Cart

Як представлені спальні в різних країнах світу

Спальня – це та кімната, яка є в будинку або квартирі в будь-якій країні. Багато дизайнерів і любителі часто цікавляться тим, як це приміщення облаштовують в різних державах, у кожного є свої напрямки і традиції. Якщо пошукати, то можна знайти варіант меблів на будь-який смак, інтернет магазин пропонує широкий асортимент конструкцій для облаштування кімнати для сну.

Перед тим, як купувати той чи інший комплект меблів або тільки ліжко, рекомендується ознайомитися з тим, що вибирають люди з різних країн. Це допоможе оптимально підібрати те, що підійде під конкретний інтер’єр або переваги.

Норвегія

спальняв норвезькому стилі відрізняється наявністю великих вікон без штор. Це візитка країни, оскільки в їх інтер’єрі прийнято наповнювати кімнату великою кількістю природного світла. Через те, що Норвегія – країна мисливців, то там часто зустрічаються мисливські трофеї, шкури диких звірів в інтер’єрі. Норвежці люблять використовувати старовинні речі і навіть на нових меблів роблять потертості, надрізи і дрібні механічні пошкодження. У таких кімнатах є або диван, або ліжко, плетене крісло-качалка, шафа або комод, обов’язково присутні картини з пейзажами.

Японія

Ця країна відрізняється своїм незвичайним колоритом. Оскільки Японія відрізняється великою густонаселених, то спальні, як правило, там маленькі. Користувачі прагнуть на кількох квадратних метрах розмістити якомога більше меблів. Квіти на конструкціях, шпалерах, підлозі або комоді – головний атрибут.

Японська кімната для сну може бути світлою або, навпаки, дуже яскравою. Вазони, столики для ламп або декору в інтер’єрі обов’язкові. Зазвичай використовуються односпальні ліжка. У маленьких кімнатах люди не можуть дозволити більше.

Австралія

Австралійські спальні відрізняються великою кількістю зелені в інтер’єрі, просторою площею і наявністю окремого балкона або цілої тераси в кімнаті. Австралійці завжди дотримуються сучасних тенденцій, але зазвичай при облаштуванні приміщення використовують мінімалізм. Високі стелі роблять кімнати більш повітряними, плюс під ними часто розміщують кришталеві люстри. В обробці використовуються світлі, зелені, жовті, коричневі відтінки, а для меблів вибирають виключно натуральні матеріали, орієнтуючись на англійську стилістику.

Дізнавайтесь першими про наші новинки та акції!