44
Cart
Cart

ЯК ВИБРАТИ КУХОННИЙ СТІЛ

 КУХОННИЙ СТІЛ SPIDER 3 В 1

Розкладний кухонний стіл – це саме та модель столу, яка необхідна на будь-якій кухні. Стіл не повинен займати багато місця в звичайні дні, його завдання – бути функціональним і компактним. Але коли до вас приходять гості – кухонний розкладний стіл дозволить розміститись великій компанії. Якщо ви збираєтеся купити кухонний стіл, віддайте перевагу саме розкладній моделі!

ЯК ВИБРАТИ КУХОННИЙ СТІЛ

При виборі столу для кухні ми в першу чергу звертаємо увагу на його зручність. На кухонному столі готують і сервірують різні страви, нарізають салати, замішують тісто. Він повинен бути невеликим, щоб не захаращувати собою приміщення і не заважати пересуванню під час готування. У той же час, коли ввечері за стіл сідає велика родина або коли в ваш будинок приходять гості, дуже важливо, щоб кожен відчував себе комфортно і вільно. Як же поєднати такі різні якості – компактність і комфорт?

 

Вихід є! Кухонний стіл-трансформер з легкістю поєднує в собі зручність і гостинність. Розкладний дерев’яний стіл Spider 3 в 1 зручний тим, що легко перетворюється в будь-яку з трьох моделей:

  • кухонний стіл – високий стіл невеликого розміру, який прекрасно поміститься навіть в маленькій кухні і на якому зручно готувати;
  • обідній стіл – кришка столу збільшується в два рази за площею, і за ним прекрасно поміститься велика компанія;
  • низький журнальний столик, за яким дуже затишно пити ранкову каву.

ПЕРЕВАГИ КУХОННОГО СТОЛУ ТРАНСФОРМЕРА

Особливість розсувного кухонного столу Spider полягає в тому, що він виготовлений з натурального дерева, при його виготовленні виробники використовували унікальну технологію LightTree. Ця технологія дозволяє зробити модель легкою і в той же час – стійкою до вогкості і пошкоджень.

А це суттєві якості для кухонного столу! Ще одна важлива особливість – в тому, що стіл дуже легко змінює свої габарити. Його розкладання не вимагає великих зусиль, а надійний механізм з легкістю зафіксує потрібну висоту столу.

ми рекомендуємо

Програма співпраці для дизайнерів інтер’єрів.

приєднатись до програми

Дізнавайтесь першими про наші новинки та акції!