44
Cart
Cart

Меблі для малої квартири

До всього слід ставитись украй серйозно, особливо до такої важливої теми, як вибір меблів для маленької квартири. Компанія «44Studio» та її спеціалісти готові допомогти влучною порадою щодо критеріїв правильного вибору предметів меблювання для обмеженого простору приміщення.

З чого почати?

По-перше, Вам необхідно визначитися зі своїми бажаннями та тим, які завдання ставите перед меблями. По-друге, важливим чинником є кількість користувачів у конкретній квартирі або кімнаті, тому що необхідно враховувати інтереси всіх мешканців.

Наступне завдання власника маленького житла – це складання списку меблів, які потрібні для облаштування комфортних умов життя. Також слід приблизно визначитись з тим, яке місце в квартирі предмети меблювання будуть займати та де саме Ви будете їх встановлювати. Не зайве намалювати приблизний план розташування.

І ще – не варто думати, що якщо у Вас маленька квартира, то і меблі мають бути такій. Запам’ятайте, що Ваш дім не стане затишним та сучасним, коли в ньому буде багато маленьких меблів – це просто захарастить простір.

Три головних принципи вибору

Ідеальні меблі мають відповідати трьом головним принципам:

  1. Зручність;
  2. Компактність;
  3. Функціональність.

Саме такими якостями характеризуються вбудовані меблі та трансформери. Вже потім Вам слід звернути увагу на стиль меблів, тип оббивки, колір тощо. Багато чого залужить від Вашого смаку та бажання, але поради дизайнерів не будуть зайвими.

Щодо зонування простору

Важливий момент у виборі меблів для маленької квартири (студія або однокімнатна, наприклад) – це правильне зонування, бо у кожній зоні повинні бути присутні певні предмети меблювання. Від так у зоні коридору слід забезпечити місце для зберігання верхнього одягу, взуття та деяких інших предметів. Для цього можна встановити компактну шафу з вішалкою та поличкою для взуття.

Обов’язково в квартирі слід облаштувати зону прийому гостей, котру можна об’єднати з столовою. Виходячи з цього слід придбати компактний, але розкладний стіл, котрий можна доповнити розкладними стільцями-трансформерами. Також треба встановити невеликий диван у сучасному стилі – краще, коли він буде модульним або розкладним. До речі, диван може бути основним або додатковим спальним місцем.

Робоча зона має розташовуватись біля вікна. Стіл теж має бути компактним, але його можна переробити з підвіконня. Робочий стілець варто обирати максимально компактний за для економії простору. Попіклуйтесь про організацію компактної системи зберігання у вигляді шафи-купе.

Кухня може бути облаштована гарнітуром лінійного або Г-подібного типу – так зручніше. Стосовно ванної, то варто обмежитись тумбою та поличками. Пам’ятайте про необхідність залишити вільний простір для побутової техніки.

Дізнавайтесь першими про наші новинки та акції!