44
Cart
Cart

Особливості, призначення та переваги корпусних меблів

Корпусні меблі, яка відповідає сучасним модним тенденціям, дозволяє створювати найнеординарніші варіації оформлення кімнати за рахунок свого широкого розмаїття форм, розмірів та колірних рішень. Такі вироби вважаються універсальними, оскільки підходять для встановлення у вітальні, передпокої, дитячої кімнати, спальні та офісного кабінету. А підібрати потрібну модель з великого асортименту допоможуть менеджери магазину «44studio».

Функціональне призначення корпусних предметів

Такий різновид предметів інтер’єру призначений для виконання декількох функцій:

Для того щоб обрана модель виробу була максимально функціональною, при виборі враховують не тільки його дизайн, але і матеріал, з якого воно виготовлено, розміри та форму.

Різноманітність

Корпусні меблі можуть бути модульними або гарнітурами. Модульні варіації мають попит за рахунок своєї універсальності та конструктивних особливостей. Їхньою характерною рисою вважається наявність кількох блоків, що об’єднуються в єдину конструкцію. За рахунок цього, меблі досить практичні, так як можуть встановлюватися в будь-якому порядку і постійно міняти своє місце розташування.

Більш класичним варіантом буде гарнітур, який має монолітний корпус. Найчастіше їх встановлюють біля стін у таких кімнатах, як спальня, коридор, вітальня. За умови правильного вибору гарнітура, необхідність придбання додаткових меблевих елементів відразу відпадає.

Переваги і недоліки

До основних позитивних сторін вибору таких меблів відносять:

Недоліком вважається типовість дизайну. Але цей мінус не відноситься до меблів, які знаходяться у продажу інтернет-магазину, оскільки над створенням її стилю працює команда досвідчених дизайнерів. За бажанням клієнти можуть скористатися їхньою допомогою, щоб підібрати оптимальну модель конструкції для свого будинку.

Дізнавайтесь першими про наші новинки та акції!