44
Cart
Cart

Секрети облаштування коридору

Облаштувати коридор, особливо невеликий за габаритами – це ціле мистецтво, а для непоінформованого в дизайнерських хитрощах захід набуває маси складнощів. Цей простір є першим, що бачать Ваші гості, і Ви навіть коли входите у квартиру або будинок. З огляду на це не зайве подбати про максимально комфортну організацію цього простору, а без деяких секретів тут не обійтися.
Правильне зонування – половина справи
Простір відразу після входу є не тільки частиною житла, а й має масу функціональних завдань, тому просто має бути зручним. Для забезпечення комфорту для кожного користувача варто зайнятися зонуванням коридору.
Варто навести кілька порад правильного зонування:
Порахуйте скільки користувачів та які вони потребують у плані користування цим приміщенням;
чи необхідно організувати систему зберігання речей (як правило, доводиться обмежитися невеликою шафою або комодом);
Врахуйте, які дії Ви робите – наприклад, потрібно сісти, щоб зняти взуття або поставити сумки з покупками.
Настав час секретів
Передпокій має бути зручним – це зрозуміло. Але оформлення цього простору не менш важливе.Дизайнери користуються кількома дуже ефективними прийомами, які дозволяють не лише прикрасити приміщення, але й дещо його видозмінити:
Використання окремих предметів меблів – це дозволяє змінювати обстановку, реагуючи на особливості ситуації;
Обмежитися лише кількома предметами – якщо Вам буде достатньо вішалки, шафки для взуття та пуфика з критим ящиком, то не варто навантажувати обмежений площею простір;
На повну використовуйте ефект поверхонь для зорового збільшення площі – якщо є можливість повісити величезне за розмірами дзеркало, то не відмовляйтеся;
Намагайтеся відмовитися від темних фарб чи масивних предметів меблів – це створить надто похмурий настрій та вкраде корисні квадрати площі;
Ретельно продумане освітлення з основним джерелом світла на стелі та додатковими точковими світильниками у функціональних зонах – це зробить користування простором комфортнішим.
Ще один важливий момент – декор, без якого не зробити затишною кімнату. Однак і в цьому необхідно пам’ятати про почуття міри, і обмежитися кількома предметами, що поєднуються з основним стилем.

Дізнавайтесь першими про наші новинки та акції!