44
Cart
Cart

Що таке меблі в стилі лофт?

Лофт – одне з найбільш затребуваних і популярних напрямків у сучасному дизайні інтер’єру. Експерти стверджують, що він повністю демонструє дух мегаполісу, описують цей напрямок, як еклектичне і вільний. Стилістика поєднує в собі технічний прогрес, старовинну естетику і урбанізм. Виробники меблів пропонують відповіднумеблі в стилі лофт, яка відрізняється своєю оригінальністю. Зазвичай її використовують для облаштування офісів, особистих кабінетів. Підходить для стильних і неординарних проектів.

Детальніше про меблів в стилі лофт

Багатьох цікавить питання: що таке меблі лофт? Це незвичайні конструкції, які часто нагадують раритетні вироби. Для створення інтер’єру може використовуватися, як відреставрована, так і нові меблі. Головне, щоб предмети за своїм зовнішнім виглядом нагадували старовинні мотиви. Сучасні дизайнери при обробці шаф спеціально розкривають їх лаком, а петлі змащують машинним маслом, щоб домогтися бажаного ефекту.

Чому більшість вибирає цей стиль?

Зараз відзначається підвищений попит на меблі в стилі лофт через її функціональності та простоти. Виробники використовують екологічно чисті і натуральні матеріали, роблять акцент на дрібних деталях. Головна відмінність конструкцій в стилі лофт – мінімальна обробка, використання ручної обробки.

Основні характеристики стилістики:

Чим меблі природніше – тим краще. Ця естетика у багатьох дизайнерів асоціюється з вільною, комфортною обстановкою. Не використовується зайвий декор, яскраві елементи. Можливе застосування цього напрямку інтер’єру, як в житловому, так і в офісному приміщенні.

Як облаштувати приміщення в цій стилістиці?

Меблі повинна бути виготовлена ​​зі шкіри, металу або дерева. Відмітна риса напрямки – зістарений зовнішній вигляд конструкції. Домогтися цього можна за допомогою спеціальної обробки та реставрації. Потертості і подряпини створять необхідну атмосферу. Можливий незавершений вигляд, груба обробка, все це вітається в лофт.

З меблів у приміщенні обов’язково мають бути присутні невеликі столики, комоди, шафи, стелажі. Якщо вони виконані в примітивній обробці, то це додасть шарму. Доповнити простір можна живими або штучними рослинами, щоб зробити інтер’єр більш екологічним.

    Дізнавайтесь першими про наші новинки та акції!