44
Cart
Cart

Універсальні кутові дивани: головні особливості

Один з найпопулярніших видів м’яких меблів – кутові дивани. Вони дозволяють заощадити вільний простір, але підходять для відпочинку і сну, створюють затишну атмосферу у вітальні. Багатьох цікавить питання: як вибрати кутовий диван? Також більшість не знає, з якого боку його краще розташувати, щоб кут не заважав і грамотно заповнював вільний простір. Деякі не підходять до вирішення цього питання так серйозно і ставлять меблеву конструкцію як попало, через що кут починає заважати проходу і вносить дисонанс в загальне уявлення про приміщення.

Що таке універсальний кутовий диван?

кутові диванивважаються меблями-трансформером. Її кут можна переставити на іншу сторону самостійно і за допомогою одного руху повністю змінити інтер’єр, створити комфортне спальне місце. Часто таку конструкцію купують для використання в малогабаритному приміщенні, оскільки вона дозволяє заощадити простір і надати місце для сну.

Універсальний диван-трансформер зі змінним кутом в 95% випадків розкладається в двоспальне ліжко і в складеному варіанті пропонує чотири-шість вільних місць для сидіння. Такі меблі зустрічається не тільки в квартирах, приватних будинках, але і в ресторанах, кафе, місцях громадської активності, тому фахівці виділяють універсальне застосування цього виробу.

Особливості розміщення меблів

Можна придбати кутовий диван для вітальні спальні або навіть кухні. У перших двох випадках меблі ідеально підходить для денного та нічного відпочинку, а в кухонному приміщенні потужно створити додаткове місце для прийому їжі з журнальним столиком або зону для відпочинку під час готування. Часто предмет розміщується в робочому кабінеті для сну і денного відпочинку. Якщо хтось проживає в студії або однокімнатної квартири, то такий диванчик точно стане незамінним предметом.

Детальніше про механізм розкладання

При виборі кутового дивана рекомендується дивитися на його механізм розкладання або повна відсутність даного елементу. Як правило, другий варіант підходить тільки для громадських місць.

Виділяють такі види механізмів:

Кожен з варіантів підходить для експлуатації в квартирі або будинку. Краще брати автоматичні моделі, які вимагають мінімуму фізичних зусиль.

    Дізнавайтесь першими про наші новинки та акції!