44
Cart
Cart

Журнальний столик для вітальні – який вибрати?

Стіл журнальний вважається типовим символом затишної вітальні, навіть за умов малогабаритних квартир. У сучасному розмаїтті меблевих колекцій нескладно заплутатися, тому не зайве врахувати кілька порад, про які буде розказано далі.
Що сьогодні є актуальним?
Перш ніж вибрати стіл для вітальні, Вам варто врахувати три деталі, які вважаються багатьма дизайнерами актуальними:
Акцент на екологічність – моделі столиків із збереженою текстурою дерева або плетені варіанти із ротанга;
Незвичайна кольорова гама – не варто боятися використовувати вдалий акцент на кольорі предмета інтер’єру, але пам’ятайте про гармонію та доречні поєднання;
Оригінальність фактури – якщо Ви хочете прикрасити вітальню вигадливими орнаментами, мотивами або принтами, то цілком можна використовувати як основу стільницю журнального столика.
Правила вибору
Перш ніж купити журнальний стіл, зверніть увагу на особливості конструкції. Консерваторам та любителям класичного стилю більше сподобаються стандартні моделі з правильною формою стільниці. Однак не варто відмовлятися від очевидної переваги, яку дають меблі, що трансформуються – столики-трансформери в залежності від моделі можуть змінювати габарити стільниці або висоту, а також складатися.
Також зверніть увагу на інші предмети меблів – їхній стиль, відтінки зовнішнього покриття, елементи фурнітури. Якщо Ви відштовхуватиметеся у виборі від цих критеріїв, то напевно не помилитеся і новий предмет меблів ідеально впишеться в загальну картину інтер’єру.
Площа вітальні – це також важливий фактор вибору.Якщо диван займає більшу частину простору, варто розглянути варіант П-подібного столика, основа якого підсувається під предмет меблів, а стільниця залишається доступна для користувачів.
Ще один момент – мета та функціональність, яку має виконувати столик у вітальні. Це предмет меблів може бути не лише доповненням зони відпочинку, а й нести додаткове функціональне навантаження. Наприклад, корисно використовувати цю конструкцію як повноцінне робоче місце або обідній острівець. Сучасні моделі можуть бути повноцінним місцем зберігання різних дрібних предметів побуту, а чи не лише преси.
У будь-якому випадку оцінити огляди дизайнерів не буде зайвим.

Дізнавайтесь першими про наші новинки та акції!